Araç önerisi

250bin tl civarında araç arıyorum.
normalde sıfır bir araç alacaktım, bi ton mevzu çıktı alamadım.

o yüzden elimdeki aracı da sattığım için, en azından daha düşük bir model araba alayım istedim.

250bin civarı, yukarı aşağı oynayabilirim yani 30ar 40ar bin tl. ama 250 civarında olması daha iyi.

araçtan ne beklyiorum?
%95 şehir içinde sarıyer-beşiktaş arasında kullanılacağı için tasarruflu olması iyi olur.
seneye satacağım büyük ihtimalle, satabileceğim bir araç olsun isterim.

bir de teknolojik özelliği falan olsa iyi olur. peugeot 208'ler uyuyor gibi sanki biraz (hatta sıfırı da uyuyor gibi) ama onlar da bana çok fazla spor geliyor gözüme.

ne önerirsiniz bana?

not: arabalardan çok anlamam, çok da ilgilenmem.

208 bize de biraz fazla spor görünümlü geldiği için biz Citroen C3 aldık ve çok memnunuz. Pahalı değil, içinde dolu teknoloji var, iç mekan sınıfına göre baya rahat, koltuklar çok konforlu, yakıt tüketimi başarılı.

  • chavezding  (22.05.21 09:16:40)
bir yıl sonra satılacaksa benim tercihim civic, megane gibi elden kolay çıkarılacak modellerden yana olur.

  • duyulmasi gerektigi kadar  (22.05.21 10:14:13)
1 yıl sonra satacaksan sıfır araç almak mantıklı değil. B segmenti yerine 4-5 yaşlarında C segmenti araç öneririm. Golf, Leon, Megane gibi.

  • himmet dayi  (22.05.21 10:38:20)
egea cross al lounge paket sıfır, full dolu 200k. tabela tanıma sistemi koltuk ısıtmaya kadar var. tek eksisi otomatiği yok

  • xrated  (22.05.21 10:41:34)
corolla civic yaris jazz golf polo 2008 3008 1 sene sonra rahat satılır. corolla 0 alabilirsin. civic önermem. c3 alırsın satamazsın 2 sene satamadım ben. vw toyota honda dışına çıkma.

  • mikahakkinen  (22.05.21 11:28:39)
yaris'e baktım da biraz,

YARIS 1.5 Flame Multidrive S ile YARIS 1.5 Flame X-Pack Multidrive S arasında 60k fark var ama aralarındak ifarklar ne hiçbir tablo bulamadım sitede.
  • tchuck  (22.05.21 12:06:47)
3 yılını doldurmamış 2. el VW Polo da iş görür, kolay satılır gibi gözüküyor.

  • aramizda egon kadar mesafe var  (22.05.21 13:06:09)
Iki yaris arasindaki fark vergi diliminden olabilir.
Belli bir vergi dilimine girince fiyat bir anda 290a firliyor.
Örnek seat leon. Giris fiyati 129, otv 64 bin. Seat leon dsg giris fiyati 142, otv 114 bin. Kısacası 13 bin liralik fark icin ekstra 80 bin oduyorsunuz, üstüne ek 11 bin lira da kdv farki var.
  • logisticsmanager  (22.05.21 14:02:36)