[]

Fringe’e başlasak mı

Neye benziyor? Şunu izlediysen bunu da izle deidğiniz hangi diziler var?
 
fringe bazı bölümler çok iyi bazıları tırt.
ilk sezon xfiles gibi. dizi tutunca senaryoyu değiştirip karmaşıklaştırıyorlar falan losta benziyor.
bilimkurgu seviyorsan izlemelisin
  • dafuq  (21.05.21 22:04:52) 
Fringe benim dizi sektöründe allahımdır. Keşke sen olsam da 7.ye değil birinciye izlesem :)


  • Deathrow  (21.05.21 22:09:07) 
Tekrar izlemeyi birkaç gün önce bitirdik :) İlk 4 sezon gayet güzel bence, 5.ye gerek yok pek.


  • whoosie  (21.05.21 22:11:55) 
başlansın. çok özel karakterleri var. konu klişe ama çok iyi işlenmiş. biraz dark, biraz stranger things, biraz back to the future :)
her türlü gideri var, izlensin.

  • recursive rabbit  (21.05.21 22:13:02) 
off çok iyi dizi, zaman yolcuları, paralel evrenler, bilimsel bir takım olaylar... 5. sezonu batırmasalardı tam efsane olacaktı.


  • olutaklidi  (21.05.21 22:56:57) 
Benim en sevdiğim dizilerden biridir Fringe. alelacele final yapmaları yüzünden son sezonu çok hoş olmasa da bilim kurgu seviyorsanız yine de büyük keyifle izlersiniz.


  • fraise  (21.05.21 23:06:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.