[]

Hangi aşının yapıldığı herhangi bir sistemde görünüyor mu

E devlet, e nabız vb sistemlerde sinovac mı biontech mi olduğunuz yazıyor mu? Ya da yapılırken bakın size şimdi sinovac vurucam mı diyor aşıyı yapanlar süreç nasıl işlşyor. Her kafadan farklı bir ses çıkıyor da tam emin olamadım.
 
Evwt e nabizda hangi asiti oldugunuz gorunuyor. Tarihleri ve sinovac vs gorunuyor


  • exlibris  (21.05.21 11:57:48) 
Dün olduk. Biontech.
Mhrs den biontech i seçerek yakındaki devlet hastanesinden randevu oluşturdum.
Hastanenin diş kliniğini aşı merkezine çevirmişler gittiğimde hangi oda olduğunu sordular gelen mesajda yazıyor, 4 nolu oda dedik çıktık eşimle ard ardaydı randevular.
Bir form var okuyup isim tarih tc vs doldurup odadaki hemşireye teslim ettik.
Dolaptan ilacı çıkardı, aşımı vurdu, 15 dk buralarda bekleyin bir şey olmaz ama olursa diye dedi.
Bekledik.
5 temmuz 15 temmuz arasına 2. Randevuyu alın dedi. Sağlık bakanlığından aşımı olduğuma dair sma geldi.
Enabızda da hangi aşıyı olduğum ve hangi tarih aralığında ikinci dozu almam gerektiği yazıyor.
Sanırım bu kadar süreç.
Bu arada, kolumda hafif bir morarma ağrısı gibi ağrı dışında bir yan etki yok bende. Eşimde o da yok.
  • somethinginthewayshemoves  (22.05.21 01:32:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.