[]

sedat peker arka plan - fotoşopçular bi bakın

sedat peker'in videolarını çektiği odanın fotoğrafına sp'siz ulaşabilir miyiz?
video toplantılarımda arka plan yapacağım? 
  • msb  (21.05.21 10:45:05) 
Valla ben ilk defa gördüm bu fikri, komik geldi. Aklıma gelmemişti ne zamandır izliyoruz.

Tamam en önce siz gördünüz tamam. Toplantıda birinde görseniz gülümsersiniz işte ne diye kötülüyorsunuz anlamadım.

Ben de biraz düzenledim ayak üstü, yansıma gitti gibi. Ama çözünürlük çok düşük @ msb
kullanırken sıkıntı olmasın?

i.hizliresim.com

Direk yansımasını unutmuşum gerçi pek işe yaramaz böyle de benim anlamadığım görüntümüzü masa ile bambu dekoru arasına nasıl koyacağız ki arka plan olarak kullanırken?
  • ananiyimioguz  (21.05.21 11:24:16 ~ 11:28:16) 
ön arka olayını düzenlemek zor olur. toplamda iki foto lazım.


  • orpheus  (21.05.21 14:13:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.