temiz polo nasıl bulunur?

şehirde her yere girmelik, bisiklet gibi sürmelik polo gibi küçük araç arıyorum.

ama baktığım araçlara hiç güvenim yok özellikle sarı siteye.

nasıl bulabilirim temiz bir polo? illa eş dost falan mı?

Doğuş Oto 2.el e bakılabilir (DOD)

En azından her şeyini söylüyorlar aracın. Çoğu şeyine de bakıyorlar.

Sıkıntılı aracı da almazlar, sanmıyorum.
  • ananiyimioguz  (20.05.21 22:28:24 ~ 22:29:27)
ben 1-2 ay içinde yurt dışına taşınıyorum. gideceğim son güne kadar alış veriş, hazırlık vs. için arabaya ihtiyacım olacak. gideceğim zamana kadar bende kalmasını kabul edecek kişiye piyasa fiyatının altına bırakmak istiyorum aracı. ama son hafta vazgeçtim derse ben de patlarım tabii:) karşılıklı güven tesis etmek gerekecek.

2013 model beyaz polo, 103 bin km'de.
tramer kaydı yok, kazası yok, boyası yok.
100 bin km bakımını 2 ay önce yaptırdım.
lastikleri 1 sene önce yeniledim.
geri görüş kamerası, multimedya taktırdım.
  • juninho77  (20.05.21 23:14:26)
Manuel bu arada yukarıda yazdığım araç, ayrıca soranlar oldu söylemiş olayım burdan.

  • juninho77  (21.05.21 13:38:29)