[]

USB Bluetooth Araç Kiti

Tavsiyesi olan var mıdır? Aracımda sadece USB girişi var, AUX girişi yokmuş.
 
Roidmi 2s var sanırım bizim arabada memnunuz. Çift çıkış usb de var, şarj aleti olarak da telefondan müzik anlamında da memnunuz.

Bir tek şehirler arası yolda falan ayarladığın boş frekansa başka yayınlar girebiliyor, şehir içinde sorun olmuyor ama hifi kalitesinde ses de beklemeyin tabi.
  • chicha_v2  (20.05.21 13:01:31) 
chicha_v2 yanlış anlamış sanırım. fm vericisinden bahsediyor galiba.

ben şöyle anladım. içinde mp3 olan usb stick taktığınızda mp3'leri çalabildiğiniz usb girişine bir cihaz bağlayacaksınız ve cihaz bluetooth'la telefona bağlanacak. ben böyle bir cihaz görmedim ama aliexpress'te incelemek lazım. saçma sapan bir dolu ürün var ama böyle bir ürüne gerek var mı bilemedim? %99 ihtimalle bu usb girişlerine telefonunuzu bağlayıp müzik açmaya çalıştığınızda müziği araba hoparlörlerine verir. hatta büyük bir kısmında ileri geri düğmeleri falan da çalışacaktır. telefonla konuşmayı da telefon üzerinden yapacaksınız. dediğiniz cihaz varsa bile aynı şeyler olacak. o yüzden böyle bir cihaz yoktur, gerek de yoktur diyorum.
  • co2s2  (20.05.21 14:03:56) 
@co2s2 evet aslında istediğim oydu. Sanırım usb olsa bile bir ucunu AUX girişine bağlamak zorundayız. Şu alttakini almıştım ama olmayınca iade ettim.

www.hepsiburada.com
  • kendi helvasını kavuran zombi  (20.05.21 20:55:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.