Sedat pekerin coşma nedeni

Kızım için diyor da, kızına ne oldu ki?

ss pislik deyince peker de "benim kızıma demeyecekler mi senin baban pislikmiş" diye isyan etti. hadi erkek çocuklar neyseymiş de kız çocuklarına buna nasıl yaparmış ss.

duyduğum en kofti yakarış. Ağır abi olduğu için üst perdeden bi ilke edinmiş kendine.

Ek : Hadi özışık kaydında "pislik" lafı üstünde çok durduğu için sadece buna yükseldi zannettim. Silah doğrultma olayını bilmiyorum.
  • IncredibleMau  (19.05.21 11:44:17 ~ 11:52:45)
silah doğrultmuşlar evini basınca.

  • fff02561  (19.05.21 11:48:39)
Evi basılınca hiç kadın polis yokmuş. Haliyle yatak odasını erkek polisler aramak istemiş. Sonuçta o odanın içerisinde karısının özeli var(çamaşırları vs). Bu esnada kızının başına da silah doğrultmuşlar. Beni küçültmek istediler dediği nokta tamamen bu ikisi.

  • el conquerador  (19.05.21 13:42:28)
ya arkadaşların söyledikleri aynen de tabii ki o işin tribünlere oynaması yok kızına pisliğn kızı diyeceklermiş de vs. zaten bunlar olmasa profesörün kızı diyeceklerdi. psikopatlarda cezaevi görmüşler de böyle yalandan kodlar, moral ilkeler filan olur tamamen göstermelik. adamın asıl takıldığı şey buna sen git yurtdışında 2 yıl takıl, nisan gibi dosyaların kapansın dönersin demişler aracılar. aracılar mı yemiş yoksa gerçekten bu bilgi yukarıdan mı gelmiş net değil aslında, neyse bu da inanmış beklemiş. ancak ss o mesajı atınca dönüş bileti yanmış, piç gibi ortada bırakılmış ondan sonra helehelehele kaybedecek şeyi kalmamış adam haykırışları

  • red g  (19.05.21 14:00:16)