19 Mayıs kargolar açık mı?

Yarın kargo açık olur mu?

Bugün kargoya verilen bir siparişim için teslim tarihi 19.05 olarak yazılmış. Demek ki dağıtım yapacaklar.

  • hrvl  (18.05.21 20:42:26)
Taşımacılık sektöründe öncü, ve yenilikçi olmanın sorumluluğuyla transfer merkezlerimize, teknoloji yatırımlarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

Yaptığımız yatırımlarla, dijitalleşen dünyada yerimizi alırken, iş süreçlerimizi de daha verimli yönetiyoruz. Bu sayede sektörün saatlik işleme kapasitesi en yüksek firması haline geldik.

İlk olarak Zeytinburnu transfer merkezimizde başlattığımız teknoloji hamlemizle Avrupa'nın en büyük sistemlerinden birini kurduk. 4500 adet olan saatlik gönderi adetimizi, 25800'e çıkarttık. 2019'un ilk çeyreğinde Kocaeli ve İzmir transfer merkezlerimizi bu sisteme geçirdik. Bu yılda Çorum transfer merkezimizin dönüşümünü tamamlayarak teknolojik yenileme hedeflerimize adım adım devam ettik.

3500 metre karelik transfer merkezimizin alanını, 9500 metre kareye çıkardık. 5200 kapasiteyle hizmet veren Çorum transfer merkezinde, yenileme ve teknolojik altyapı çalışmalarımızla kapasitemizi 15500'e çıkararak hizmet kalitemizi daha da ileri taşıdık.

Bu yıl 3 büyük şehrimize daha bu yatırımları taşıyoruz. Karpuz taşırız ilkesiyle çıktığımız bu yolda şimdi devasa bir kargo şirketi olarak en kaliteli hizmeti,en hızlı şekilde sunmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Karpuz Kargo, önem taşır...
  • el conquerador  (18.05.21 21:17:39)