140journos cehape zihniyeti videosu ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Sb

Bu grup bir süredir tahminen ücret karşılığı bir nevi reklam videoları çekiyor. Ali Babacan reklamından beri izlemiyorum videolarını. O yüzden bunu da izlemek istemiyorum. Video ile ilgili düşüncem bu.

  • prole  (18.05.21 16:00:05 ~ 16:00:26)
bayağıdır boş videolar çekiyor pek izlemiyorum. bi bakayım diyorum bakıyorum yine boş herehörö videosu kapatıyorum. bu da öyleydi.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (18.05.21 16:02:38)
bombos parti propagandasi izlemeye tenezzul etmedim. 140 journos un kurt milliyetcisi tavirlari da hosuma gitmiyor,

  • charlotte blanc  (18.05.21 16:03:30)
ben iyi buldum ama sipariş üzerine çekildiği belli.

  • noxell  (18.05.21 16:04:49 ~ 16:12:12)
başarılı buluyorum. kürt de olsa liberal de olsa söz veriyor ve dertleri ne dinleyip seyirciye aktarıyor.

biri ali babacan'ı çektiği için beğenmemiş, diğeri kürt propagandası diyor. bir kanalın/yayıncının başarılı olduğunun göstergesi budur zaten.

ayrıca para verip çektirilse daha güzel bir şey çıkabilirdi ortaya. bence bu çok iyi bir bölüm olmamış her ne kadar fikri başarılı bulsam da.
  • bohr atom modeli  (18.05.21 16:09:01 ~ 16:10:46)
Bunların videolarına 30 saniyeden daha uzun süre tahammül edemiyorum. Edenleri tebrik ederim.

  • zoghurt  (18.05.21 16:22:00)
tamamını izledim. Sözde parasız yapıyoruz diyorlar ama o partilerden almıyor olsalar bile başka bir kaynakları destekleri var herhalde. Araştırmadım.

Video konusuna gelince, beni korkuttu. Sanki Kılıçdaroğlu cumhurbaşkanlığına aday olacak da onu parlatmaya çalışıyorlar gibi geldi. Tam propaganda videosu da değil ama son zamanlardaki söylentiler üzerine bu video gelince, bilemiyorum.
  • nhk ni youkosu  (18.05.21 16:28:42)
ilgili video sipariş videosu değil. reklam videoları var ama bu onlardan değil.

diğer siyasi videolara göre bi tık daha sönüktü. daha çok chp'nin dönüşümü anlatılmıştı. gelecek vizyonu ya anlatılmadı ya da komple gelecek vizyonu yok bilemiyorum
  • avatar is back  (18.05.21 16:31:55)
Sıkıcı olduğunu düşünüyorum

  • anladespina  (18.05.21 16:39:14)
İyi para kazandıklarını düşünüyorum, belki fonlanıyorlardır :) İlk başta gayet herkesin merak ettiği Basic konular ile çektiler müşteriyi şimdi pompalıyorlar para ile içerikleri bence . Bu arada bu iş gayet normal, sonuç olarak ajanslar, para kazancaklar tabi. Ama çok hızlı ve sert girdiler, eski popüleritesi kalmayacak kısa bir süre sonra.

  • paramolacak  (18.05.21 16:56:46 ~ 21.05.21 22:05:06)
Son birkaç videoları bana ilk kez oy kullanacak, muhafazakar ailesinden "siz bilmezsiniz. Zamanında neler çektik." Laflarını dinleyen gençlere yönelik gibi bir izlenim ediniyorum.

  • chavezding  (18.05.21 18:09:43)
@nhk ni youkosu Bana da KK başkanlığa adaylığını koyacağı için yavaş yavaş propaganda yapılmaya başlanıyor gibi geldi. Umarım böyle değildir.

  • Mossy  (18.05.21 18:34:20)
İzlemedim. Bu kanalın son yaptığı videoların kalitesi yerlerde.

  • potsdamer  (18.05.21 21:31:35)
tamamını izledim. eğer bir parti sipariş edip çektirdiyse bu videoyu o parti kesinlikle AKP.
ben izleyince CHP'nin kötü özellikleri öne çıkarılmış gibi hissettim alttan altta

  • ishak77  (18.05.21 22:45:34)
CHP artik vakiflastirilmali ya kabak tadi verdi, klon degil sifirdan bir muhalefet kurulmasi lazim basina da insanlari surukleyebilecek alfa biri lazim. Yoksa bu duzen boyle devam eder.

Liderlik ogretilebilecek birsey degil, sende ya vardir ya da yoktur. Varsa iyilestirirsin, yoksa bosa kurek ceker durursun.
  • cooperr  (18.05.21 23:17:09)
Arap Emrah saçmalığından sonra izlemeyi bıraktım. Bu videoyla ilgili izlemediğim halde düşüncem "zaten tahmin ettiğim şeyleri göstermiştir" şeklinde.

  • Anthony McCarten  (19.05.21 00:03:42)