[]

ayaklarımın ağrısı ve kan toplanması. ne olabilir?

daha önce yaşayan ya da hala yaşamakta olan birileri illaki vardır diye sorup bilgi almak istiyorum.

4-5 senedir yıldan yıla ayaklarım çok ağrımaya başladı. günde 25-30 dk yürüsem ya da 15-20 dk bile bir yerlerde ayakta beklesem çok ağrıyor ayaklarım. bir de aşırı sıcak hissi var gibi. şu an da öyle hissediyorum sanki botla 15 km ağustos sıcağında koşmuşum gibi hissediyorum.

dün ilk defa bileğim üstüne ve ayaklarıma bakınca damarlarım anormal şekilde yeşil olduğunu gördüm ve şişik haldeydi. sadece damarlar dolgundu. aklıma ilk damar tıkanması falan geldi ama bu konularda hiç bir bilgim yok. 15 dk önce buz gibi suda beklettim ayaklarımı rahatlasın diye ama etkisi geçti hemen. her gecem böyle geçiyor. nedendir bu nedeni nedir?

 
boy/kilo nedir?


  • calmdown  (18.05.21 13:48:51) 
1,81 / 73 o konuda bir problem yok hocam


  • avatar is back  (18.05.21 16:24:37) 
dolaşım bozukluğu ve varis muhtemelen.
lenfödem gibi bir şey de olabilir.
kalp damara gideceksiniz.
çok ilerletmeden gidin ki, estetik açıdan sonra daha çok uğraşmanız gerekmesin.

geçmiş olsun.
  • blatta hiberna  (18.05.21 18:19:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.