Skype adresi paylaşma

Yıllardır Skype kullanmıyordum ama bir mülakat için Skype adresimi istediler. Bir türlü bunu bulamıyorum. Profilime tıkladığımda Skype adım aşağıdaki gibi görünüyor (numaraları sallıyorum:)

live:.cid.bc4d2ca51ab68951

Bu çok kötü durmuyor mu yani sanki Skype adresim bu değil gibi? Bu kodu mu mail atacağım karşı tarafa?

Chat id gibi bişeye benziyor bu. Böyle skype adresi olmaz. Olmaz olsun!

Yeni hesap oluşturmak zahmetli değil zaten. Adres oysa tuhaf olur, değilse rezillik çıkar.
  • IncredibleMau  (18.05.21 00:24:29)
@IncredibleMau

Ben de anlamadım ki eskiden Skype ID vardı ve mail adresimizdeki @'ten önceki kısımdı. Sanırım onu tamamen kaldırmışlar. Yeni hesap açsam bu otomatik atanan bi şey anladığım kadarıyla yine bir benzeri olur.. Bilen biri çıkar umarım. :(
  • jacque  (18.05.21 00:28:06)
Bunu arama kısmına yapıştırınca seni bulur, iş görür yani sorun yok.

  • Jux  (18.05.21 00:35:45)
skype'a nasıl giriş yapıyorsun? Ben maille giriyorum karşı tarafa mail adresimi verince ekleyebiliyorlar valla.

çok eskiden oluşturduğum Skype Name'im de varmış. Onunla da ekleniyordu.
  • nhk ni youkosu  (18.05.21 01:22:25 ~ 01:23:21)
sayfadaki turkce ceviriler chicken translate ama fikir verir.

- Masaüstü
support.skype.com

- (6.0 +) Android, Android tablet, iPhone ve iPad
support.skype.com
  • rm  (18.05.21 08:25:07 ~ 08:26:20)