İşitme Cihazı Fiyatları

Selamlar,

Annem için işitme cihazı alacağız bir firma 2 adet kulaklık önerdi.

Biri oticon firmasinin xceed 3 sp modeli , diğeri yine aynı firmanın siya2 minirite modeli.

2 cihaz için toplam 5000 lira bir fiyat belirledi.

İnternetten araştırdığımda fiyat hakkında hiçbir bilgi bulamadım.

İstenen fiyat makul mu ?

oticon iyidir fiyat normal.

  • jamswety  (17.05.21 17:17:22)
3 ay kadar önce Otikon Opn 3 MiniRTE modeli 2 cihaza toplamda 7000₺ gibi bir rakam ödedik. Ne yazık ki işitme cihazları özellikle Avrupa ve Amerika menşeili cihazlar ülkemizde oldukça pahalı.

  • Jazz  (17.05.21 20:14:30)
doktorun verdiği bir fikir oluyor ayrıca bir test sonucu bir miktarını sigorta karşılıyor olması lazım. bir kaç firma da modelleri deneyip rahat edebiliyor mu bakmasını öneririm.
annem için o şekilde firmaları gezdik öyle karar vermiştik. fiyatlar o şekilde malesef

  • kararsızataletfilozofu  (17.05.21 21:46:37)
bana fiyatlar ucuz bile geldi açıkçası. phonak var bir de marka olarak, bakabilirsiniz.

  • semyasa  (18.05.21 00:15:49)