[]

Eski giysi, eşya satışı

Merhabalar
Elimdeki eski bebek ve yetişkin giysilerini satabileceğim bir platform önerebilir misiniz? Let go gibi.. Teşekkürler 
Tutumluanne ve dolap siteleri işinize yarayabilir.


  • aslil  (17.05.21 17:09:49) 
dolap ( marka ürünler tercih ediliyor )


  • jamswety  (17.05.21 17:18:40) 
Dolap


  • suicides underground  (17.05.21 17:37:41) 
dolap ve gardrops uygulamalarinda satabilirsiniz. bir de modacruz var sanirim ama onu hic kullanmadim. yazdim 3 kere gondermeyi denedim ama cevabim gorunmedi niyeyse, tekrar deniyorum.


  • in vino veritas  (17.05.21 20:47:34) 
Teşekkür ederim hepinize


  • gezentikcanlı  (21.05.21 20:16:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.