[]

Buz Kırabilen Blender

Electrolux marka 700w blender beğendim(Beğendim derken, bütçem beğendi tabi). Yoğun olarak frappedir, smoothiedir efendime söyleyeyim milkshakedir yapabilmek istiyorum. Peş peşe yaptığımda bu cihazla yakar mıyım motoru? İlla Tefal'e para baymak mı lazım?
 
1000w alti buz kirip, kremamsi kivama getiremez. Tefal´in ürünlerini bilmiyorum, vitamix kullanicisiyim. Bu tip makinelerde kalite cok onemli, yoksa dediginiz gibi motoru sorun cikartiyor kisa surede.

Eger haftalik kullaniminizda yer almayacaksa o kadar para bayilmak yerine disaridayken smoothie vs. siparis etmek daha mantikli olabilir.
  • buf-e kür  (17.05.21 15:09:03) 
tefal blender hiç kullanmadım ama "philips almayın" demeye geldim.
hiç memnun değilim, keşke kitchenaid'le soruna kökten çözüm bulsaydım.

üstelik yorumları da iyi ve philips'ten genel olarak memnunum, ona güvenerek aldım ama demek ki blender olmuyormuş.
biraz eskisin değiştireceğim.
  • blatta hiberna  (17.05.21 17:11:23 ~ 17:13:55) 
Braun JB3060 kullanıyorum memnunum, sürahisi cam ve 800w. Zaten smoothie yapmak ve buz kırmak için kullanılan bir cihaz. Herhangibir problem yaşamadım 3 senedir :)


  • Northern Mariner  (17.05.21 18:26:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.