[]

emlak vergisi borcu

belediyeden bi mesaj geldi 31.05.2021 tarihine kadar ödeme yapmanız diye. link bırakmışlar. ödemeyi mobil bankacılıktan vergi/belediye vergisi şeklinde de yapabilirsiniz diye. mobil bankacılıkta öyle birvergi borcu ödeme ekranı çıkmadı bana. emin olamadım. linkle dolandırılmayalım. var mıdır bilen? bu arada haziranda almıştım bir yıl olmadı daha mayısta vergi borcu gelmesi normal mi?

edit: e-devletten vergi borcu sorgulaması yaptım. borcunuz bulunmamaktadır çıktı.


 
Evin bagli oldugu belediyenin sayfasindan sorgulayin en garanti sonuc icin.


  • sertac akin  (17.05.21 14:26:30) 
Belediyeyi telefonla arayin emlak kismina baglanin en garanti sonucu oradan alirsiniz. Odeme seceneklerini de soylerler size nasil oluyor diye.

Mobil bankciliktan muhtemelen bir hesap numqrasina havale yapmaktan bahsetmis olabilirler. En iyisi arayip sormak
  • anten  (17.05.21 14:48:43) 
Belediyenin sayfasına girip, Kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.


.
  • kartallar yuksek ucar  (17.05.21 14:49:40) 
e devletten evin bulunduğu yeri yazarak emlak vergisi diye aratın örneğin kadıköy emlak vergisi diye o şekilde çıkar var ise.


  • wendyangelamoiradarling  (17.05.21 15:25:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.