[]

burgan bank-yeni banka kartı

Yeni banka kartı göndermişler. Ben talep etmemiştim. Çipliymiş, temassızmış. Eski şifremle kullanabilir miyim?
 
uygulamadan şifre belirlemeye çalış bence.


  • xrated  (17.05.21 14:10:33) 
Kartla beraber gelen belgede yazmıyor mu? Bana gelen son kartın yanındaki kâğıtta eski şifremin geçerli olduğu yazıyordu.


  • kobuzchu kiz  (17.05.21 14:28:02) 
eski kartin suresi dolduyordur, 1-2 ay onceden yenisini yolluyorlar, Burgan Bank ozelinde bilgim yok da diger bankalarda yeni kartin sifresi de ayni olur normalde. Kagidinda yazar zaten


  • neverletyougodown  (17.05.21 15:07:34) 
Bu kart niye geldi ben anlamadım. Visa kartmış. Güldüren hesap açtırdım, onun için mi geldi? Kartlar kısmında 2 kart görünüyor.


  • gelmeistemem  (17.05.21 18:03:02) 
Bir tanesi temassız bir tanesi düz kart olmak üzere iki kartınız oluyor. Her ikisinin numaraları ve şifreleri farklı.

Burgan mobil şubeden şifre belirleyebilirsiniz
  • dre mithatoğlu  (17.05.21 18:28:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.