[]

Film izlerken altyazı çevirisi yapan eklenti

Film izlerken altyazıların çevirisini yapan bir tarayıcı eklentisi var mı? Yani atyazıdaki kelimenin üzrine geleceğim anında çevirecek falan. Çok mu şey istiyorum, vardır bence böyle bir şey.
 
Bir umut vardır diye düşünmüştüm. Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim.


  • lafalaf  (17.05.21 03:51:04) 
Netflix için LLN var aynı dediğiniz şekilde çalışıyor


  • Mossy  (17.05.21 04:04:42) 
Budurr LLN varsa başka da vardır, çok teşekkür ederim.


  • lafalaf  (17.05.21 04:17:58) 
Rica ederim *-* yanlış hatırlamıyorsam LLN'in youtube için de bir versiyonu vardı aynı isimle


  • Mossy  (17.05.21 04:23:03) 
Evet Youtube versiyonu da varmış.

başka ihtiyaç duyan varsa eklentinin linki: chrome.google.com
  • lafalaf  (17.05.21 04:31:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.