[]

En Kaliteli Projeksiyon Aleti

Sınıf da kullanmak için, görüntü kalitesi yüksek uzun ömürlü bir projeksiyon aleti satın almayı düşünüyorum. 6000 tlye kadar kaliteli projeksiyon aleti önerileriniz nelerdir?
 
The Meridian 810
www.meridian-audio.com

  • brakgn  (17.05.21 01:54:05 ~ 01:56:21) 
brakgn en pahalı projektör diye arayıp ilk çıkan modeli mi yazdın? 10 yıllık alet o.


  • konetsu  (17.05.21 02:48:04) 
görüntü kalitesi yüksek derken herhalde 4k lazım değildir.

viewsonic'in 1080p modellerinin bu civarda olması lazım. bende 1,5 senedir var biri, memnunum. eğer sınıf tam karanlık olmuyorsa ama lümen önemli olacaktır.
  • passion rules the game  (17.05.21 10:00:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.