Acile gidip gitmemek arasında kaldım. (Kulak tıkanması)

Durum şu. 10 sene önce kulağımı temizlettirmiştim.

Bu akşam doğru sol kulağım tıkandı. Kulak temizleme çubuğu, elma sirkesi vs. işe yaramadı.
Yakınımdaki özel hastanenin aciline yürüyerek gittim ama bizde cihaz yok diye geri gönderdiler.

Arabayı alıp uzaktaki hastanelere çıkmak istemedim ve evde kaldım. İdare edeyim, hem de sabah gittiğim herhangi bir hastanede kbb olur nasılsa, risk almayayım diye düşündüm.

Fakat şimdi gece 1 itibariyle uğultu ve ağrı başladı.
Dayanmasına yine dayanırım sabaha kadar ama ağrı artıyor biraz.
Ama şimdi farklı bir hastanenin aciline gitsem orada da müdahale olmazsa boşuna bunu çekmek istemiyorum.

Hafifletici bir şey önerme şansınız var mı?
Ya da bizim şu x hastanesinin acilinde buna müdahale edilebiliyor dediğiniz anadolu yakası bir yer var mı?

Durduk yerde iş açtı başıma.

yenisahra medical park'ta müdahale ederler bence, bunun gibi bir sebeple gitmedim ama teşekküllü bir hastane 2-3 kez gittiğim kadarıyla.

  • Jux  (17.05.21 00:53:08)
cubugu cok itmedim.
ama sirke bes on damla gitti en az.

parol covid zamanindan 5 paket var. aliyim bi tane o zaman.

sabaha az kaldi.
  • la traviata  (17.05.21 01:07:13)
KBB hastaneleri var. Klinik yani. Mesela Şişli ortaklarda ethica mı ne vardı. 7 24 KBB acil doktoru oluyor. Anadoluda da mutlaka vardır. Yoksa bile köprünün dibi zaten karşıya geçtikten 5 dk sonra kapısındssınız. Arayıp konuşup gidin isterseniz. Pandemide belki acil doktoru olmayabilir öncesinde arayın isterseniz pandemi öncesinde vardı.

  • biseysorucam  (17.05.21 01:14:15)
Mobildeyim editleyemiyorum. Kozyatağı kavşağında medient varmış mesela 7 24 KBB acili

  • biseysorucam  (17.05.21 01:15:42)
Şişli'deki ethica değil anatomi aymış pardon

  • biseysorucam  (17.05.21 01:18:53)
ağrım dindi. parol işe yaradı sanırım.
sabah 9da dediğiniz yere gidebilirim zira zaten karşıda işim vardı. sabah telefon edip gideceğim.

  • la traviata  (17.05.21 02:11:52)
@biseysorucam

kozyatagindaki yere gittim, medient. orada prof. fatih hoca tarafindan muayene edildikten sonra kulagim yikandi temizlendi. sonra da ilaclar verildi. cok iyi hissediyorum. tesekkurler.
  • la traviata  (17.05.21 20:50:26)