[]

Google kendi ofislerne temizlikçi gibi pozisyonlar için nereden ilan açıyor

Merhaba, google career'daki ilanlarda hep mühendis ve yönetici gibi pozisyonlarda açık var. Acaba temizlik vs gibi pozisyonlar için burayı kullanmıyorlar mı?
 
çok yüksek ihtimalle bir facility management şirketi ile anlaşmışlardır onlar halleniyorlardır. böyle büyük şirketler genelde taşere eder bu tarz işlerini.


  • roket adam  (16.05.21 23:53:07) 
Outsource ediyorlar öyle pozisyonları. Ofis yönetim şirketleriyle, temizlik şirketleriyle hallediyorlar. Uluslararası büyük şirketlerin Tr ofisleri genelde böyle.


  • Jux  (16.05.21 23:53:50) 
Outsource. Google hele cok büyük, googledan küçük firmalar bile outsource ediyor bu isleri.


  • logisticsmanager  (17.05.21 00:34:40) 
örnek olarak iss; www.tr.issworld.com


  • archmage mahmut  (17.05.21 00:36:45) 
itü teknokentin tüm güvenlik ve temizlik işlerini ISS yapıyor mesela. kendi kadrolu personeli değil.


  • orpheus  (17.05.21 03:29:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.