[]

Özel hastane rapor verir mi?

Gözüm kıpkırmızı oldu. Ekrana bakamıyorum ve işim sabahtan akşama kadar ekrana bakmakla geçiyor. Yarın özel bir hastaneye gidecem. 1 haftalık rapor verir mi?
 
Verebilir ki verir de gozun aciyorsa falan


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.05.21 22:56:33) 
Teorik olarak verebilir tabii ki.


  • invictae  (16.05.21 23:25:28) 
Tabi ki verir.


  • suicides underground  (16.05.21 23:27:26) 
1 haftalik? neden kipkirmizi olduguna gore degisir. akı kizardiysa sabaha gecebilir bile.


  • robokot  (17.05.21 03:04:36) 
verebiliyor. hatta sokak aralarındaki bazı saçma sapan küçük hastanelere girdiğinizde "rapor almak istiyorum" diye girdiğinizde muayene ücreti karşılığında haldır haldır veriyorlar.


  • co2s2  (17.05.21 11:52:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.