[]

behind her eyes (spoiler içerir)

bu

dizi

ile

ilgili

bir

soru

soracağım------------spoiler------------


dizinin sonunda adamın hiçbir şeyden haberi olmadığını anlıyoruz. peki merak ettiğim adam kadınla neden sevişmek istemiyordu? son kez diye adamı yatak odasına götürdüğünü görüyorduk ve adam kadının yüzüne bile bakmak istemiyordu. yani hissediyor muydu yoksa orada ben bişey bi detay mı kaçırdım acaba?

 
Tahminim kadın anal seks istiyordu hep adam istemiyordu. Ben olayı hep böyle yorumladım.


  • kablelvuku  (16.05.21 21:36:49) 
Üstteki arkadasin dediği de olabilir.

Ancak adam zaten kadından tiksiniyor. Ayrılmak istiyor ama ayrılamıyor. Bu kadar tiksindigi biriyle de sevişmek istemiyor adam.
  • dre mithatoğlu  (16.05.21 22:08:59) 
Adam zaten suçluluk duygusundan dolayı kadınla birlikteliğini sürdürüyor, kuyuya saatini düşürdüğünden beri ortak sırlarından dolayı birlikte. Bir de kadının psikolojik sorunları olduğunu düşündüğünden kadından iyice soğuyor.


  • esinikaybetmiscorap.  (16.05.21 22:15:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.