download hızı

bağlantım 18 mbps iken bile torrent indirirken 200leri görebiliyorken, 54 mbps bağlantım varken şu an download hızım 10kb/s. delirtecek beni. sebebi nedir nasıl hızlandırabilirim bunu?

not: wireless kullanıyorum .

Seeder yoktur ya da varolanlar yavaştır, konfigürasyonlar bozuktur, vs vs..

  • ataturkiye  (26.05.10 21:08:43)
www.speedtest.net şurdan bağlantınız test edin. test normal çıkıyorsa sorun etmeyin, seed-leech davasıdır o.

  • hollowlife  (26.05.10 21:31:36)
port açmak olabilir mi sorun acaba?

  • iterator  (26.05.10 21:33:06)
torrent verini tohumlandır. canlı Seeder ekle. unutma torrentin çalısmasını ve hızını. o torrent dosyasına sahip kullanıcıların o veriyi geri göndermesine baglıdır.

  • limonlu eksi  (26.05.10 21:33:52)
modem belki o kadar desteklemiyordur.ona kaç mbit destekliyor

  • mahsunkul  (26.05.10 21:50:04)
Söylediğiniz bağlantı hızı bilgisayarınız ile kablosuz modem arasındaki "kablosuz" bağlantının hızıdır, internet bağlantısının hızından farklıdır. Belli ki ya internet bağlantınızda ya da torrentla ilgili bir sorun var.

  • paranormal  (26.05.10 23:26:13)
18 ve 54 mbps (mega bits per second) olan modemle sizin aranizda ki hizdir sizin 200 leri goruyorum dediginiz 200 kbps (kilo bits per second) internet hiziniza baglidir yani siz hicbir zaman 18 veya 54 mbps yi tam anlamiyla kullanmazsiniz. Eger internet baglanti hiziniz 20 mbps degil ise:)
yanilmiyor isem boyle biseler...

  • eXitus  (27.05.10 02:51:35)