[]

Type c hub seçimi

Selamlar, mac pro için harici monitör hdmi girişli 400 tl civarında hangi hub tercih edilir?
En az 2 usb
1 hdmi
Hub ile şarj
Aradığım özellikler bunlar. Kalitesiz çin malı vardı 3 ayda hdmi kısmı arızalandı.

 
Bu hafta bunu aldım:
www.amazon.com.tr

387 liraya düşmüştü Cuma günü. Daha önce de arkadaşım almıştı. Epey iyi bir hub.
  • himmet dayi  (16.05.21 17:35:46) 
www.amazon.com.tr
(not: 319 liraya almışım)

şunu kullanıyorum 3 usb olduğu için tercih etmiştim. Şarj da ediyor.
Hdmi'ı hiç kullanmadım çünkü 4k 60hz veremiyor (öyle veren hub yok sanırım, ben o yüzden ek kablo ile alıyorum onu), ama 1080 veya Qhd falan 60hz'dir tahminen.
  • nhk ni youkosu  (16.05.21 22:12:19 ~ 22:14:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.