[]

Çok çabuk üşütmek

Evet arkadaşlar soru başlıkta. Bir yerde 10 dakika hafif rüzgar alsam 4 gün iptal oluyorum. Gece ter atmalar, eklem ağrıları, baş ağrısı, halsizlikler... Ateş olmuyor ama genel halim bitik oluyor.

Bu kadar çabuk üşütmenin, hemen yıkılmanın spesifik bir sebebi var mıdır arkadaşlar? Bu işlere hangi doktor bakar? Bu arada 187 boyunda 100 kg adamım. Annem de sık hasta oluyorum diye “kalıbının adamı değilsin” der hep :D


 
bence önce dahiliyeye gidin. o sizi gerekirse branşa yönlendirir.

bağışıklığınız düşük sanırım. doktor olmadığım için özel bir tavsiye veremem. sadece iyi ve sağlıklı beslenin, bol su için. :)
  • batlegolas  (18.05.21 00:25:21 ~ 00:25:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.