[]

Sedat peker video serisinden para kazanıyor mu

1 saati aşan 5 videosu var adamın. Son ikisini izledim ben sadece ikisinde de hiç reklam girmiyor. Yine de para kazanıyor mu
 
Hayır


  • olaylar olaylar  (16.05.21 14:47:17) 
kazansa bile video başı maks 3-5 bin lira gelir. yani para kazanmayı vs. açtığına değmez. kenarda temiz 100 milyonu vs. olmadan bu işlere kalkışmazdı zaten. tenezzül etmez youtube videodan para kazanmaya.


  • fff02561  (16.05.21 15:03:16) 
Bende reklam engelleyici olduğu için görmedim, var diye kabul edip hesap yapalım.

1 milyon Türkiyeden izlenmeye 800 dolar falan veriliyor. Yurtdisindan izleniyorsa daha fazla. Kanalının toplam 200bin abonesi var tüm izlenme toplamları 40milyon. Yani tüm videoları reklama açık olsa ve izleyicilerin bir kısmı yurtdisindan olsa 40 50bin dolar para almış olur toplamda.

Mafya için komik derecede dusuk bir rakam.
  • biseysorcaktim  (16.05.21 15:12:15) 
sedat peker'in mal varlığının 3 milyar dolar olduğu geçmişti ergenekon davalarında.


  • lancelot du lac  (17.05.21 14:16:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.