[]

Red Dead Online oynayayım mı?

Game pass'e gelmiş bu oyun, konsolda RDR 1'i çok severek oynadım bitirdim ancak RDR 2 geldiğinde oynayamadım, para da vermek istemedim sonra oynarım diye.

RDR online RDR 2'nin sadece online kısmı sanırım değil mi doğru anlıyorum? Hikaye modunu oynamadan bunu oynasam spoiler yer miyim veya hikaye modu kadar zevk alır mıyım?

Not: xbox one spor.

 
Hikaye modunda belli bir yere gelmeden RDR Online açılmıyordu. Hala öyle mi bilmiyorum. RDR Online'ın hikaye ile bağlantısı yok. Spoiler'lık bir durum olmaz. Ama RDR Online bayıyor kısa süre içinde. Sürekli hayvan avlayıp malzeme taşıyorsun. Bounty Hunter olunca da adam yakalayıp bi yerlere götürüyorsun. Birkaç gün içinde rutin bir hale geliyor. Biz 3 arkadaş oynuyorduk. Bi yerden sonra sıkılıp bıraktık. Şimdi yeni şeyler gelmiş de olabilir ama zamanında iyi değildi.


  • himmet dayi  (16.05.21 01:05:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.