10-15k arası laptop önerisi

merhaba 10-15k tl arası bir bütçem var iş ağırlıklı bir laptop almak istiyorum. (adobe programları, internet kullanımı vs..) şekilli ışıklı sevmiyorum, monster gibi türk markalarına da çok sıcak bakamıyorum.

özet: msi, lenovo, asus vb.. markalardan düz tasarımlı fiyat performans bir cihaz önerisinde bulunabilirseniz sevinirim.

Macbook Air 16GB RAM ile

Mac olmaz dersen Lenovo Yoga Slim 7
  • himmet dayi  (14.05.21 20:01:07)
iş ağırlıklı demek güçlü demek anladığım kadarıyla. e o tür bilgisayarlar da artık genelde oyuncu konseptiyle çıkıyor. o fiyat aralığına 2060-3060 lı laptoplar bulunuyor ama mosnter-casper olmayacak derseniz 1660 ti falan düşüneceksiniz mecbur.

  • fff02561  (14.05.21 20:21:26)
Lenovo Yoga kardeşime aldık, ekranı dokunmatik olduğundan kullanımı çok rahat, standart pc büyüklüğünde

Macbook Air 16GB RAM de gecen hafta aldım, çok memnunum. office programları ve net ağırlıklı kullanıyorum, çok rahat.
  • data  (14.05.21 20:57:09)
Tarif ettiğiniz şey mobile workstation. Şu modelu alın gibi bir şey söyleyemem çünkü önemli olan satıcıların koyduğu fiyat ama karşılaştırma için Lenovo ThinkPad P51'e bakabilirsiniz.

  • bluntaf  (14.05.21 21:09:27)