[]

Yurtdışı staj bursu

herkese merhabalar. bu eylülde polonya'da staj yapacağım erasmusla lakin ekonomik durumumuz iyi olmadığı için belki küçük bir burs bulabilirim ve bu burs, işleri biraz kolaylaştırır ve bana rahat bir nefes aldırır ümidindeyim. internetten araştırdığım kadarıyla çok güvenilir kaynaklara ulaşamadım o yüzden sizlere sormak istedim. malum pasaport vize sağlık sigortası uçak vs derken daha gitmeden insanı terleten rakamlar çıkıyor karşıma ve gerek ülke ekonomisinin kötüye gitmesi gerek bu kağıt vize işlerinin gitgide pahalanmasından dolayı erasmus hibesi yetersiz kalıyor. eğer bildiğiniz bir hibe-burs programı varsa benimle paylaşır mısınız? (ingilizce öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim, mezun olup gidiyorum staja)
 
Benim zamanimda okuldan alinan bir kagit passport harcindan muhafiyet sagliyordu. Tabi bu on yillik mesele ama sorun gene de.


  • hot potato  (14.05.21 19:36:34) 
Yücel kültüre yazın, direkt maille
Olulun burs ofisiyle görüşün
Bir de leons, rotary’ye direkt yazmak bi seçenek olabilir sizin meslekten birilerine ulaşırlarsa bağlantı kurabilirler
Son olarak yine sizin meslekteki önemli kurumlarların ik’larına tek tek motivasyon mektubu atabilirsiniz
  • rewlack  (14.05.21 19:42:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.