[]

Yarın semt pazarları açık olur mu?

Merhabalar,

Soru başlıkta yer istanbul.

Teşekkürler

 
kural degismediyse, kisitlama suresince sadece pazar gunleri semt pazarlari kurulacakti. dolayisiyla cumartesi olmaz.


  • do you remember me  (14.05.21 14:51:48) 
Cumartesi semt pazarları açık, pazar kapalı.

ilgili iç işleri bakanlığı genelgesi;

www.icisleri.gov.tr
  • hayaletimsi  (14.05.21 14:54:05) 
Yarın da bayram olduğu için acaba bayram diye açmazlar mı diye düşünmüştüm bi aktivitem o oldu aktüel ürünleri de bitirdiler zaten :)


  • esinikaybetmiscorap.  (14.05.21 15:00:57) 
Az önce belediyeden gelen mesaj:
Icisleri Bakanligi tarafindan yayimlanan Pazar Yerleri Genelgesi'ne göre Semt Pazarimiz ve Yeryüzü Pazarimiz Covid-19 tedbirleri kapsaminda 15 Mayis Cumartesi günü 10:00 - 17:00 saatleri arasinda kurulacaktir. Sosyal mesafe kurallarina dikkat etmenizi rica ederiz. B002

  • harhar  (14.05.21 15:39:30) 
Semt pazarları cumartesi 10:00 - 17:00 arası açık.
Aynı pazarcılar farklı yerlerde pazar kurduğu için bulunduğunuz bölgedeki satış oranına göre pazarcılar daha iyi satış yaptıkları pazarı tercih edebilirler. Yani kapanma öncesindeki pazar ortamı ve pazarcılar olmayabilir ancak cumartesi açık.

  • epitaf  (14.05.21 15:39:54) 
Genellikle belediyeler instagram hesaplarında duyuruyor.


  • suicides underground  (14.05.21 17:51:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.