[]

Haftaya hafta sonu yasaklar olur mu?

Mevcut yasak haftası bitti ama nasıl açılacağını hala açıklamadılar ya. Sizce açılır mı?

Açılsa da haftasonuna bi sınav için randevu alıp girsem sıkıntı olmaz değil mi? Tam kapanmadan önce haftasonları ösym harici sınavlara da gidiliyordu değil mi?


 
Kademeli serbestlik dedikleri için ben ilk hafta sonunun açılmayacağını düşünüyorum. Belki ilerleyen haftalarda bir gün, sonra iki gün açarlar.


  • himmet dayi  (14.05.21 11:59:01) 
Bence de haftasonu yasakları bir müddet daha devam eder.


  • cowboy  (14.05.21 13:03:19) 
gazetelerdeki köşeyazıları dedikodusuna göre ilk aşamada cumartesileri açılacak diye okumuştum. ne kadar doğru çıkar bilemem. ama açmazlarsa cumartesileri, kafeleri restoranları da açmanın anlamı yok gibi sanki kimse gitmez ki herkes işe gidiyor.


  • rayde  (14.05.21 13:18:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.