[]

Aşı sırası kimde şimdi

En son 40 yaş üstü avukatlar oluyordu. Yaş olarak kimde şimdi? Kimin yanındaki aşı oldu diye aşı olabiliyor?
 
Sağlıkçıların eşlerine yapmaya başladılar, bazı öğretmenlere sıra geldi ama hâlâ sıra gelmeyen öğretmenler var bir yandan.

covid19asi.saglik.gov.tr
Şurada bir çizelge var, 55-59 yaş grubuna yeni başlamışlar gibi gözüküyor.
  • kobuzchu kiz  (14.05.21 11:17:42) 
dün ablam hak kazandı, eşi sağlıkçı diye.


  • rose parks  (14.05.21 11:51:05) 
Listeye göre 55-59 ama avukatlar ve sağlıkçı eşleri liste dışı olarak çıktı. Ayrıca kurumların olduğu kısımlar hala bitirilemedi.


  • infernalcadre  (14.05.21 12:13:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.