sonsuza kadar remote çalışacak olsanız

nerede yaşamayı tercih ederdiniz türkiyede?

Sonsuza kadar remote calismak nedir hocam? Oyle bir durumun oldugunu bilsem ilk is kafama sikardim sanirim. Sonsuza kadar calismak gibi bir kolelik sonrasi nerede yasadiginin ne onemi var?

  • j r r tolkien hayrani  (14.05.21 02:09:00)
Büyükada.

  • chavezding  (14.05.21 02:31:54)
çanakkale

  • megacracker  (14.05.21 03:09:46)
Ankara - Cankaya'nin bazi mahalleleri.

  • hot potato  (14.05.21 06:14:21)
Hep aynı yerde çalışmak zorundaysam çok bir anlamı yok remote çalışmanın. Muhtemelen 1-2 sene boyunca ege-akdeniz boyunca farklı yerlerde yaşardım. Sıkılganım ben, mekana bağlı kalma zorunluluğum yoksa değiştiririm.

  • Jux  (14.05.21 08:35:47)
yürüme mesafesinde denize gidebileceğim herhangi bir yer.(ege, akdeniz)

  • tabudeviren  (14.05.21 08:39:54)
3 ayda bir şehir değiştirir airbnb kalırdım. Bunu hayal ediyorum diye yöneticime anlattım geçen.

Kalıcı olacaksa ılıca, urla gibi bir yer olurdu sanırım. Büyükşehirden kopmak istemem yine de.
  • jazzabel  (14.05.21 09:32:27)
Bodrum, Alaçatı, Saros

  • heritage  (14.05.21 10:26:41)
ekim-nisan arası istanbul (müstakil bir ev olmak şartıyla)
nisan-ekim arası bodrum, çeşme, izmir, antalya, kaş, çanakkale, neresi uyarsa bütçeme

  • roket adam  (14.05.21 12:24:44)
Eğer stabil bir internet bağlantısına ihtiyacınız varsa ne yazık ki Ankara - İstanbul'dan başka bir opsiyon yok. TR taşrasında internet çok kötü.

Yalova'nın iklimi çok güzel, ama internet o kadar kötü ki 1 ay anca durabildim.
  • plutongezegendegilmi  (14.05.21 12:38:02)
ben hastalık söylentisi çıkınca 2020 ocak gibi didim'e kaçtım.
1 hafta öncesine kadar orada oturdum.

yazın herkesin tatile geldiği dönem hariç, muazzam bir deneyim oldu benim için
ben doğma büyüme istanbullu apartman çocuğuyum, bahçeli site, müstakil ev, trafiksiz hayat bana çok iyi geldi.

şimdi yurtdışına yerleştik, ama çocuk/eğitim/gelecek korkularım olmasa 35 sene daha otururdum didimde.
  • summatinyourteeth  (14.05.21 12:41:07)