Yazim mi?

Yeni tanıştığım biri var. Guzel bir gece geçirdikten sonra 2. buluşmayı ayarlamıştık. Buluşma öncesi ayna karşısı cinsel çağrışımlı fotolar falan da atmıştı önceki görüşmeye atıfta bulunan. Buluşmaya az bi zaman kala geçerli sayılabilecek bir bahane ile yatırdı. Yalan da olabilir elbette fakat öncesinde o kadar istekli konuşulmaz diye tahmin ediyorum, kendimi de avutuyor olabilirim.
Neyse, sonra iletişim çoğunlukla benim ilk mesajı atmamla 1-2 kere kakara kikiri şeklinde oldu. 2. Kez buluşma için bir mesaj atayım mı sizce?

Atmaman için bir sebep anlatmamışsın ki? Aksine dair şüphe uyandıracak şeyler olmadığı durumlarda insanların bize söylediği şeyleri gerçek kabul ederiz.

Yani at demek bile gereksiz geliyor, niye atmayasın?
  • Jux  (13.05.21 23:51:27)
buluşmayı iptal eden ayarlar. kural böyledir. geçerli bir sebebi vardıysa zaten 2. buluşmanın lafını açar. açmazsa koşma peşinden.

  • rayde  (14.05.21 09:28:20)
Flört mü ediyorsunuz, sevişiyor musunuz, ciddi mi düşünüyorsunuz onu hem kendiniz karar verin hem de buraya yazın ki ona göre cevaplayalım.

Amaç sex ise yaz geç olursa olur olmazsa olmaz. Flört ise biraz daha bekle öyle yaz eğer yazmazsa. Ciddi düşünüyor isen o gemi geçmiş çoktan boş ver.
  • Hallegadola  (14.05.21 09:34:58)