[]

Bayramınız nasıl geçiyor?

Neler yapıyorsunuz? Yasaklardan kaçıp gezen var mı?
 
Diğer günlerden tek farkı telefon görüşmeleri. Evde oturuyorum.


  • himmet dayi  (13.05.21 16:58:22) 
Ev isi yapmaca, guzel yemek yapmaca ve oyun. Boyle gider herhalde. Butun mail bildirimlerini de kapattim telefonda beyni de cikarip bi cekmeceye koysam mis gibi olacak


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (13.05.21 17:05:31) 
tek başımayım. sabahtan bayram tebrikleri faslı geçti. 4 kardeşiz, zoom üzerinden görüştük. 2 gün önce yeni temizlediğim balkona çıplak ayak çıktım, yere oturdum, çiçeklerimi balkona çıkarmıştım, su verdim, tozlarını aldım. kendim de güneşlendim. sonra biraz kettlebell ile çalıştım. müzik dinledim. duyuru cevapladım. nef kandilli daireleriyle ilgili satış temsilcisiyle görüştüm. 700 bin peşinat + 180 ay, aylık 30 bin lira taksit diyor. boğaz manzaralı 2,5+1 daireye. tekne ve köşk varmış sitede, bunları da uygun fiyata kiralama şansımız olacakmış. büyük bir artı gibi satmaya çalıştı bunları da yani sonuçta 3-3,5 milyona 2+1 satıyorsun ablacım.

neyse başka, tost yaptım, kahve içtim. 2 amasya elması yedim. nane çayı yaptım. gün bitmiyor. dışarı çıkıp yürüyeyim bari. arabayla bir yere gitmiyorum. yürüme mesafesinde bakkal, fırın da yok, sitede yürüyüş yetiyor.
  • gabe h coud  (13.05.21 17:23:52) 
Çekirdek ailemle bayramlaştım sabah onun dışında kimseyle konuşmadım. Bir de 1 saat kadar mahallede yürüyüş yaptım valla. İnsanlar geziyordu ben de çıktım yeter artık diye. Evin içi soğuk kat kat giyiniyorum dışarı çıkınca ısındım yemin ederim. Çarşamba günü bütün işlerimi bitirmiştim neyse ki bu tatilde çalışma baskısı olmadan dinlenebileceğim biraz. Evi temizleme planlarım var. Bir de bir arkadaşımın hediyesi üzerinde çalışacağım. Öyle yani.


  • peki madem  (13.05.21 20:56:01) 
pazartesi ola hayrola diyorum umarım hızlıca geçer zaman


  • megacracker  (13.05.21 20:58:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.