Robot Süpürgeler Ama Hangisi?

Robot süpürgeler yaygınlaşmaya başladı. Tavsiye edebileceğiniz bir marka ve model var mı?

anneler gününde anneme şundan aldım:

www.amazon.com.tr

fiyat/performans ürünü. çekim gücü yüksek. evde kedi olduğu için lazım oluyordu. gayet iş görüyor.

ancak daha özellikli ürünler var. mesela bunda haritalama, moplama gibi özellikler yok. tabi bu özellikler eklenince fiyat +1000 tl kadar koyuyor üzerine
  • oekuklu  (13.05.21 10:57:49)
  • himmet dayi  (13.05.21 10:59:13 ~ 11:00:03)
2000 tl civarında xiomi c1'i öneririm mop artı süpürge özelliği efsane, ama haritalama ve git şurayı süpür kısımlarında başarısı bir tık az. Deneysel harita yine de iyi çalışıyor, verimli süpürüyor hiçbir köşeyi atlamıyor, boş geçtiği yer yok. Ben her şeyin altına sığdığı için tercih etmiştim, merdivenden de düşmüyor bu arada.

  • kullanıcıadımbuolsun  (13.05.21 11:02:38)
viomi v3 kullanıyoruz memnunuz.

  • bir ileti paylastim  (13.05.21 11:12:53)
amazondan s6 roborock al. 3500e düşüyor ara ara.

  • xrated  (13.05.21 11:21:05)
Roborock +1.

Biraz daha ver ama sorunsuz olur. Lidarlı olması, harita kaydetmesi önemli bence.
  • denizgonen  (13.05.21 11:52:17)
eviniz kaç m2 ve odalar arasında eşikler/yükseklik farkları bulunuyor mu?

  • sanal uyku  (13.05.21 11:56:52)
100 m2 civarında ev. Evde odalar sıralı. Salon boyunca dikdörtgen şeklinde yani ev.

  • silah taciri  (13.05.21 13:44:56)
bütçenizi sormamışım ancak bu işin piri irobot, tabi fiyatları diğerlerinin hayli üzerinde.

düşük bütçe için çok özellik aramıyorsanız anker eufy modelleri iyidir ancak haritalama olmadığı için her gün çalıştırmanız ve bazen arkasından gitmeniz gerekebilir.

en azından haritalandırma olsun derseniz xiaomi vacuum mop pro 100m2 için yeterli olacaktır.
  • sanal uyku  (13.05.21 16:36:08)
Roborock s5 max aldım, harika. Çevremde robot süpürge alan herkes bu modelden aldı. Şiddetle tavsiye ederim

  • cowboy  (13.05.21 21:48:44)
Diğerlerini denemedim yorum yapamam. Xiaomi Roborock S5 Max aldım, memnunum.
Paspas çekiyor o güzel. Kablo sevmiyor pek, kapı pervazından geçerken zorlanıyor ama başarıyor. Süpürmeden evvel sandalyeleri masaya ters çeviriyorum zira çok uzun sürüyor sandalye etrafından dolanması. Onun haricinde hiçbir problem yaşamadım.

  • bana kedicik derdi  (14.05.21 06:54:31)