[]

Sd card kullanimi ya da external hard drive

Bilgisayarimda yer kalmadi o yuzden sd kart alip taksam hafiza gibi laptop da kullanabilir miyim ? bazi svg pdf jpeg dosyalar indiriyorum, direk sd kart indirebilir miyim ?

External hard drive, bilgisayar yaninda ek bi alet gibi oluyor, sd kart daha mantikli degil mi bu acidan, bilgisayar icinde takili durur.


 
Yapabilirsin. Kart sürekli takılı olacaksa aşağıdaki yöntem ile 'İndirilenler' klasörünün varsayılan dizinini hafıza kartında belirlediğin bir klasör ya da direkt hafıza kartının ana dizini yapabilirsin.

www.cedarville.edu

Ancak hafıza kartları çok çabul bozulmaya elverişli. O yüzden yedeksiz çalışma derim.
  • himmet dayi  (13.05.21 11:08:59) 
Pek pratik bir kullanım olmaz o. Usb 3.0 memory stick bile daha elverişli olur.


  • bana kedicik derdi  (14.05.21 06:55:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.