[]

sistem geri yüklemeyle kaybolan belgeler

sistem geri yükleme sonrasında bilgisayarı en son geri yükleme noktası olan 3 sene öncesine yükledim. ama masaüstündeki belgeler, fotoğraflar gitmiş. bunları geri getirmenin bir yolu var mıdır?
 
son geri yükleme işlemini geri alabilirsin.

www.tenforums.com
  • himmet dayi  (12.05.21 17:55:25) 
3 sene öncesine geri alınan bir sistemden daha hangi dosyayı kurtarmak istiyorsunuz ki?
Bu kadar zamandır bilgisayar forum vs takılırım üç sene öncesine sistemi geri alan görmedim. Tuhaf olan o sistem 3 yıl önceki geri yükleme noktasını nasıl hala tutabilmiş.
(Win7 kullanırım , win 8 ya da win10u bilmiyorum)

Üç yıl önceki geçmişle yeni,temiz,dijital bir sayfa açmaktansa, alınan yedekten sonra format daha iyi olurdu aslında.
Yine de kurtarma programlarını bir deneyin.
  • Erva  (12.05.21 17:55:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.