[]

Kısıtlamalarda Nöbetçi Eczaneye Gidilebilir mi?

SB. En yakın nöbetçi eczane 10km uzakta, elimde reçete var.
Sahilden yürüyerek gitsem sorun yaşar mıyım? Durdun durdun da ilacı almak için bugünü mü buldun derler mi? :)
Teşekkürler


 
10km öteden servis yapmaları düşük ihtimal gibi geldi..
Evden en son ne zaman çıktım hatırlamıyorum zaten, yürümek benim için ok o nedenle :) Sadece sahilden yürüsem ceza yer miyim onun için bu soru :)

  • dreamnesiac  (12.05.21 14:49:34) 
reçete varsa sorun olmaz. polisler tuttuğumuza tutanak tutalım modunda değiller. geçerli ve ispatlı mazarette birşey demiyorlar.


  • surprise  (12.05.21 14:53:32) 
En yakın nöbetçi eczaneye gitmek serbest değil mi zaten? Ben gece ezcaneye gidiyorum demiştim bir kere reçete de yoktu ağrı kesici almaya gidiyordum. Bir şey olmadı. Durdun durdun bugünü mü buldun derlerse ihtiyacım bugün oldu falan dersiniz ilaca göre.


  • turkce konusan uzayli  (12.05.21 15:53:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.