Futbol istatistikler, bahis, yazılım vs

Merhaba,

evet kasa her zaman kazanır, bahisten kazanmanın yolu oynamamaktır, teşekürler.

1- bahis sitelerinin düşük verdiği oranlar belli ki tutma olasılığı yüksek olan oranlar. bu öngörüleri en yüksek oranda karşılayan ligler, takımlar hangileridir? yani süprizlerin en az yaşandığı ligler ve süprizleri en az yaşatan takımlar? yani bu tür bilglerin olduğu web siteleri?

2- bir yazılım olsa mesela, (web tabanlı ya da desktop) verileri birileri yüklüyor ya da kndi kendine yüklüyor, sonra tüm parametreleri kullanarak tahminlerde bulunuyor. böyle bir şey var mıdır?

3- canlıda, maçın 87. dk sında gol olmaz bahsi yapmakla, 68. dk da gol olmaz bahsi yapmak arasında matematiksel olarak bir fark var mı? bana var gibi geiyor.

4- aranızda uzun vadede, yani diyelim ki bir sezon boyunca oynayıp da kara geçen, harcadığı zamana değer para kazananlar varsa yöntemleri hakkında bilgi verebilirler mi, teşekürler

spor bahsinde bu tarz istatistiki öngörüler hiç bir işe yaramıyor maalesef çünkü asla senin istatistiklerine yansımayan "kalecinin o gece uykusuz kalması" gibi değişik bir sürü parametre var. eğer yazılım biliyorsan ve bunlarla uğraşmak istiyorsan kripto para ya da borsada algoritmik trading yapman daha mantıklı olur, zira değişkenlerin büyük kısmını en azından elde edip hesabının içine katabiliyorsun.

  • roket adam  (12.05.21 14:37:12)
2- Oranları zaten böyle belirliyorlar. Yani senin yapacağın programın sana vereceği "kim kazanır kim kaybeder" tahmin oranları, bahis oranlarıyla aynı olacağı için fazladan bir avantaj sağlamayacak.

  • plutongezegendegilmi  (12.05.21 14:39:49)
hocam suradan baslayayim;

"3- canlıda, maçın 87. dk sında gol olmaz bahsi yapmakla, 68. dk da gol olmaz bahsi yapmak arasında matematiksel olarak bir fark var mı? bana var gibi geiyor."

zaten bu soru olarak varsa bahis'e, en azindan canli bahis'e hic bulasma.

bu isleri yapan ve parali uyelik ile uye olunan siteler var, daha onceki maclara, oranlara gore sonuc ve diger tahminleri veriyor.

bahiste kazanabilirsin, ama sadece ne kadar oynayacagini ve nerede duracagini bilebilirsen

kasami kisa surede 3-4 kati yapiyorum genelde; sonra daha cok zarar oluyor :)
  • sweetoffice  (12.05.21 15:01:14)