Kapanma 1 hafta daha uzayacak mı ?

Merhabalar,

İhracat yapan bir firmada çalışıyorum. Bununla birlikte gümrük çalışanları ve müşavirliğiyle konuştugumuzda kapanmanın 1 hafta uzama ihtimalinin yüksek oldugunu ve haber beklediklerini soyluyorlar. Birkaç yerden de boyle haberler alıyorum. Size de geliyor mu ? Düşüncelerinizi alabilir miyim?

teşekkürler.

Bence uzamaz. RTE bayram sonrası normalleşme adımlarını açıklayacağını söyledi geçenlerde. Ama uzarsa da şaşırmam. 5 dakikada değişiyor işler.

  • himmet dayi  (12.05.21 10:00:07)
Ben de dış ticaret alanındayım. Aynı söylenti bizde de var. Belki de aynı gümrükçüyle çalışıyoruzdur hahah.

  • irene  (12.05.21 10:02:19)
Bence uzamayacak ama 19 mayıs'ı evde geçirelim diyebilirler. RTE kendi dedi zaten 17 Mayıs sonrası kademeli normalleşme diye. Zaten kabine toplantısı da 17 Mayıs da olcak diyorlar ee o gün çoktan sokağa çıkma yasağı bitecek. Önden alelacele bir şey açıklamazlar ise

edit: twitter.com
  • rayde  (12.05.21 10:22:13 ~ 11:05:24)
Sağlıkçılardan benzer dedikodular duydum ben de. En azından 19 Mayıs da eklenebilir gibi geliyor.

  • kobuzchu kiz  (12.05.21 10:30:41)
19 mayıs eklenmesi +1 daha da uzamayacak gibi. haber bildirimi geldi an itibariyle, serbestleşme kademeli olarak başlayacak demiş.

  • evimin paspasi  (12.05.21 11:30:29)
memur arkadaşlarımdan duyuyorum ben de, tüm planımı uzayacağı şeklinde yaptım.

  • roket adam  (12.05.21 11:46:01)
benim de söylenenlere bakılırsa düşüncem önce küçük esnaflardan başlayarak açılma olacağı ancak 19 mayıs yasak olacağı şeklinde. kafe, restoran yine bir süre aynı şekilde devam eder diye tahmin ediyorum.

  • sanal uyku  (12.05.21 12:27:33)
Beşiktaş - Antalya kupa final maçı 18 mayısta seyircili oynanacak. TFF hükümete sormadan böyle bir karar alamazdı, çok büyük ihtimalle yasaklar uzamayacak.

  • kanlakarisikyagmur  (12.05.21 20:56:12 ~ 20:57:48)