[]

lig sıralaması

futbol liglerinde, kupaya gitme veya küme düşme durumları olmayan takımların, örneğin 10. olmak ile 11. olmak arasında, bir kazanım farkı oluyor mu? 10.olan takım 9. olayım diye çabalar mı yani? eğer fark yoksa, bu orta sıralardaki takımların galibiyet primi almak dışında bir motivasyonları yok galiba değil mi?
 
yayın gelirlerinden aldıkları pay değişiyor ama 10-11 arasında aşırı bir fark olmaz tabi


  • hadsafhada  (11.05.21 23:31:22) 
her galibiyet, beraberlik sonrasi belli miktar para aliyor klupler, puanlar esit degilse ustte olan daha fazla para kazanmis oluyor kisaca onun disinda kazanim yok.


  • neverletyougodown  (11.05.21 23:34:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.