iphone 11 den xiaomi ye gecmek

İphone 11 kulanıyorum, fanatik ios yada androidci degilim. Sürekli her 2 sene de bir androidden ios e geçtim. İphone 11 beni baya mutlu ediyor ama filim izlerkene FHD+ zevki yok, iphone 11 satıp mi 11 yada poco f3 alsam atan eşeke binmiş olurmuyum ? İphone pili şimdilk hoşuma gidiyor.

Xiaomi alabilirsin ama şu kenarları eğimli olanlardan alma. Ben aldım pişman oldum. Düz ekran olsun.

  • vatanperver  (11.05.21 21:34:09)
Attan inip eşeğe binmiş olursun.

  • sta  (11.05.21 21:58:37)
zaten düz ekran alırım, alcak olursam. S20 FE 5G 2020 en iyi f/p bencede, eşim s21+ kulaniyor, telefona bakarkene android meraklısı oldum yine.

  • samiabi19  (11.05.21 22:16:56)
attan inip el arabasına binmiş olursun. çok pişman olacağın bir karar.

  • roket adam  (11.05.21 22:29:05)
attan inmissin filan demiycem ama ben gecmezdim sahsen. ama ote yandan bakinca ben telefonda filim filan da izlemiyorum. yani aslinda film izlemiyorum. o yuzden o konuda bi fikrim yok.

e zaten arada gecis yapiyomussun, dene gor. geri donersin elbet.
  • yoggi  (11.05.21 22:52:03)