[]

Excel eğitimleri

Excel eğitimleri önerir misiniz? YouTube da olur, hiç kullanmadım ama Udemy de olur. İngilizce de olabilir. Video olmak zorunda değil. Kitap varsa PDF de olur.

Bir de SolidWorks ve CATIA için de bildiğiniz iyi eğitimler varsa paylaşır mısınız?

Teşekkür ederim bilgi veren olursa.

 
izmitte ahmet elginkan vardi, online da kurs veriyorlardi, ucretsiz.


  • wishmaythşngs  (11.05.21 20:49:14) 
@wishmaythşngs, virüs nedeniyle uzun bir süredir kapalı maalesef.


  • dissendium  (11.05.21 21:10:05) 
Udemy’de 365 careers’ın excel eğitimi baya iyi. Bir de youtube’da corporate finance institute’un ücretsiz excel eğitimi var ama sanırım finans ağırlıklı


  • dougsampson  (11.05.21 23:17:13) 
lynda.com eğitimleri var, salağa anlatır gibi defalarca tekrar ederek anlatıyor, öğrenememen imkansız gibi


  • megacracker  (11.05.21 23:38:10 ~ 23:38:18) 
Bu arada Excel bilmiyor değilim. Topla formülünü anlatan video aramıyorum. Aradığım orta, ileri düzey videolar. Soruda söylememişim.


  • dissendium  (11.05.21 23:43:01) 
Solidworks için haluk tatar’ın eğitimleri vardı. Püf noktalarını anlattığı için memnun kalmıştım.


  • kararsızataletfilozofu  (11.05.21 23:47:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.