[]

Midemdeki sorun

3 gündür hafif bir bulantı hissi, daha önce olmayan iğrenç bir ağız kokusu (muhtemelen bununla ilgili) ve bununla ilgili mi bilmediğim hafif bir baş ağrısı var. Bu bulantı durumu gelmeden 4 gün önce Yeme rutinime sabahları bir tabak dolusu yumurtalı ekmek kızartması eklemiştim farklı olarak. Bu kızartmayı midem kötü olduğundan beri kestim, 3 gündür yemedim. Hiç kusmaya gitmedim. Midem biraz kaynıyor gibi, sürekli geğirme ihtiyacı duyuyorum bulantının azalması için.

Birincisi, Bütün bu verilere bakarak ciddi bir şey olma olasılığı var mı? Hissettiğim ciddi bir durum yok ama normal durumda değilim.
İkincisi, ülser gibi şeyler olabilir mi?
Üçüncüsü, çözüm olarak önereceğiniz şeyler var mı? Bol su içiyorum ama değişme yok.

 
midenin içinde sivri bir şey batıyormuş gibi can yakıcı his oluyor mu


  • nahtoderfahrung  (11.05.21 12:45:51) 
Boşaltımınız nasıl? Katı mı sıvı mı rengi açık mı koyu mu? Maden suyu yoğurt haşlanmış patates tükettiniz mi?


  • zekicalik  (11.05.21 13:19:09) 
@nahto
Hayır.

@zekicak
Tip 6-koyu renk: encrypted-tbn0.gstatic.com
Hiçbirini uzun zamandır (3-4 ay) tüketmedim.
  • neysene  (11.05.21 13:42:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.