Amerika walmart'tan bebek maması alsam bir arkadaş da bana gönderse

Merhaba, mamaya ihtiyacımız var ve içerik olarak doktorumuzun tavsiye ettiği mama amerika'da satılıyor. Bu mama şu anda sadece walmart'ta satılıyor. o da istanbul'a göndermiyor. amazon'da ise stok dışı.

Ben alıp sizin adresinize göndersem siz kargoya verseniz ben size westernunion'la kargo ücretini ödesem

yardım etmek isteyen çıkar mı?

Bulgaristana gönderiliyorsa bana gönder ben türkiyeden sana gönderirim.

  • duptıs  (10.05.21 23:51:18)
@duptıs çok sağol ama sadece Amerika’ya gönderiyor site.

  • iddaaci  (11.05.21 00:23:39)
ben gonderebilirim ama gumrukten gecer mi emin misiniz ? dhl arayip sorun onlar biliyor mevzuati. ama % 99 gumrukten gecmez bence.

size onerim amerikada yasayan turkler gibi fb da sayfalar var, oralara yazin. adrese gonderirsiniz valizine koyup getirir birisi. mutlaka yardimci olan cikacaktir, boyle duyurular goruyorum ve getiriyor insanlar.

ama dedigim gibi ben kargoda yaparim gumruk mevzuatini ogrenirseniz.

doktor recetesi ile gumrukten geciyor olabilir onu sorun
  • oscar  (11.05.21 08:19:56)
@oscar verdiğiniz bilgiler ve yardım etme isteğinizden dolayı teşekkür ederim. Dhl’yi aradım. Gümrüğe bağlandım. %100 takılır dedi. Dediğiniz gibi. En iyisi gelecek olanlardan rica etmek.

  • iddaaci  (11.05.21 17:21:03)
recete ile de takilir mi onu sordunuz mu ?

Bu durumda dedigim gibi, amerikada yasayan turkller, ny da yasayan turkler, turks in houston gibi gruplae var. oraya yazin, konu bebek olunca mutlkaa yardim eden cikar.

Haziran da benim de gelme durumum var, ben unutursam 10 haziran gibi bana da mesaj atin.
  • oscar  (11.05.21 20:28:55)
@oscar reçete ile de takılır dedi. sorun yaşıyorlarmış hep.

  • iddaaci  (11.05.21 21:04:00)