Iddia Cifte Sans Oranlari Neden Sacma ?

Soru baslikta. Ornek bjk-karagumruk maci, 0 orani 4.75, 2 orani 6.5, 02 cifte sans 2.55
Yani 1200 lira 0, 800 lira 2 oynasam ayri ayri, 3700 lira veya 3200 lira kar ediyorum. 2000 lirayla direkt 02 oynasam 3100 lira kar ediyorum. Bu sartlarda neden 02 oynasin insanlar ?

Birden fazla maçlı kuponlarda 0 ve 2'yi ayrı ayrı eklemek mümkün.

Eski kuponda 0 ve 2'yi aynı anda işaretliyordunuz ama çifte şansı seçmiyordunuz. Böylece kupon bedeli (ödeyeceğiniz para) ikiye katlanıyor ama tek kupon üzerinden maç sonucu 0 da bitse 2 de bitse ilgili oranla çarpılmış şekilde kupon tutuyor. Yeni kupon çok değişik geldi. Hala aynı şekilde mi işaretleme yapılıyor bilmiyorum.

Bir maçı ayrı ayrı satırlara 0 ve 2 olarak yazmanın zaten mantığı yok. Kupon başlamadan yatmış demektir. Asıl kısıt bir maçın hem maç sonucu için hem gol sayısı için ya da ilk yarı sonucu için yazamamak. Onun bu konuyla alakası yok zaten.

Asıl soruya gelecek olursak iddaa'nın çakallığı. Senin yaptığın hesabı yapamayacak insanlar 02ç oynuyor. Böylece iddaa daha fazla kâr ediyor.
  • himmet dayi  (10.05.21 21:48:47 ~ 21:49:28)
Bu kadar akıllı biri olarak iddianın saçma oranlarında oynamamanız gerektiğini bilmelisiniz.

  • joepiscopo  (11.05.21 12:05:36)