[]

Anneye alınabilecek akıllı telefon

Daha önce kullandığı telefon kamerasız, o yüzden anlaşılması çok zor olmayan, özellikle wapptan görüntülü konuşmak amacına yardımcı telefon arayışındayız.

Teşekkürler


 
iPhone 12 Pro Max.


  • himmet dayi  (10.05.21 21:24:36) 
Öyle bir soru sormuşsunuz ki...

Bütçe nedir?
  • silverleaf  (10.05.21 21:54:32) 
xiaomilerde yaşlı modu var bütçenize uygun olanlara bakabilrsiniz


  • nahtoderfahrung  (10.05.21 22:01:47 ~ 22:01:58) 
ben anneme samsung m21 aldım. kendisi pek anlamıyor akıllı telefon işinden ama bayaa geliştirdi kendini. bazen beni whatsapp'tan görüntülü arıyor, köyden manzara fotoğrafları atıyo vs vs. hem fiyat olarak iyi, hem de hantal bi telefon değil. 6000 mah bataryası var, şarjı 4-5 gün gidiyo. bizim gibi her gün şarj etme derdi de yok. fiyatı ortalama 2300.


  • spirit crusher  (11.05.21 00:24:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.