[]

Karabugday unu eksi mayali ekmek

Bunun kokusu bir garip. Daha once dikkatimi cekmemisti, plastigimsi bir kokusu var. Sizler neye benzettiniz karabugday unu kokusunu.
Bizim aldigimiz unun kokusu mu baska bir sey mi emin olamadik 
Bence aldigin tat eksi mayali ekmekten dolayidir. Yani karabugdaysiz eksi mayali ekmekten de ayni tadi alabilirsin.

Ha ben mi? Ben zaten eksi mayali ekmekler ile buyudugum icin bana normal ekmek her zaman yavan ve tatsiz gelir.
  • Filinta61  (10.05.21 00:21:50 ~ 00:22:24) 
Ekşi maya gerçekten acaip kokar, karabuğdayı hiç bilmiyorum ama ekşi mayanın kokusundan rahatsız olmuş olabilirsin.


  • 1bir1bir1  (10.05.21 00:27:46) 
Eksi maya kokusu degil bu, onu biliyorum, bu daha once almadigim bir koku. Plastigimsi


  • balpolen  (10.05.21 00:28:22) 
Karabuğday aslında buğday türü değil. Bu yüzden çok başka ve kendine has bir tadı var. Hangi maya ile yaparsanız yapın bu tad baskın oluyor.
Karakılçık buğdayı denen çok eski bir buğday türü var. Bundan yapılmış ekmekleri tavsiye ederim.

www.teofarm.com

seferihisar.bel.tr
  • faithless  (10.05.21 00:45:38) 
karabuğdayın tadı bir acayiptir. ben salatasını yapmıştım bir keresinde, tadı da kokusu da hoşuma gitmemişti. sağlıklı olmasa yenecek bir şey değil pek.


  • sir gawain  (10.05.21 00:45:52) 
Farkli bir kokusu oldugunu duymustum ama iste neye benziyor o koku, tarif edebilecek olan var mi?


  • balpolen  (10.05.21 01:49:20) 
Arkadaslar guncelleme yapayim o plastigimsi dedigim koku karabugdayin kendi kokusuymus. Evde karabugday vardi, sonradan aklima geldi, kavonozu actigim anda buram buram ayni koku yayildi.


  • balpolen  (10.05.21 15:44:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.