[]

Apple books sesli kitap bulamıyorum

Daha önceden de sordum ama cevap gelmediği için tekrar soruyorum. Apple kitaplar uygulaması içinde sesli kitap aradım(ingilizce). İnternetten araştırdım hatta örnek olarak gösterilen kitap isimlerini arattım fakat çıkmadı. Nasıl bulabilirim bu sesli kitabı.

Not: farklı, ücretsiz uygulama tavsiyeniz varsa onu da öğrenmek isterim.(blinkist hariç)


 
support.apple.com burada "ülkenizde veya bölgenizde sesli kitap satın almanız mümkün olmayabilir" diyor. Cümlenin devamındaki linkten ilerleyip Türkiye'yi bulunca Apple Books'ta sadece kamu malı olan kitapları bulabileceğinizi görüyorsunuz. Sesli kitaplar telifli eser olduğu için bulamıyorsunuz ve sorunuzun cevabı 2 dakikada bulunabiliyor aslında.

Storytel kullanan arkadaşlarım var ama o da ücretsiz değil sanırım.
  • kobuzchu kiz  (09.05.21 20:04:32) 
@kobuzchu
Bu sayfayı buldum hatta türkiye bölümüne de geldim fakat “sadece kamu malı olan” ibaresine dikkat etmemişim.
Evet storytel ücretli.
  • neysene  (10.05.21 00:14:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.